Vykurovanie-ATTACK

Опалення з нами

Ми навчимо вас, як отримати найкращий огляд і дізнатися більше про питання опалення. Ми надамо вам більш чітке та детальне уявлення про продукти та їх роботу з іншими системами опалення. У цьому розділі ви дізнаєтеся, як справи з опаленням, підключеннями та актуальними темами.

Заміна старого казана

Щороку ми пропонуємо інноваційні продукти на ринку. Сучасне опалення забезпечує більший комфорт та екологічніше згоряння. Будьте тією зміною, яку ви хочете побачити самі. Натомість ви отримуєте:

  • Зниження витрат на опалення до 25%
  • Високий комфорт у поєднанні з можливістю підключення до Інтернету
  • Більш екологічне горіння
  • Тривалий час горіння у котлах на біомасі

Комбіновані казани дозволяють вибирати паливо.Деревина чи пелети?

Vykurovanie-kombinovany-kotol-attack

Котли з газифікацією деревини не поступаються за комфортом газовим котлам. Висока ефективність до 92% забезпечує екологічне та економічне опалення на біомасі. Можна використовувати комбіновані казани на дровах або пелетах. Справжнє автоматичне згоряння забезпечує високий комфорт. Велика камера завантаження, яка може горіти 8-12 годин, економить час завантаження паливом.

Опалення та правильний димар

Boiler connection to chimney

Димар для опалення вашого будинку дуже важливий. Неправильний димар може викликати недостатню тягу, тому що димар не встигає видалити димові гази, що утворюються з котла.

Резервуар для зберігання подовжує термін служби

Kotol na drevo ATTACK DPX a akumulacna nadrz

Підключення накопичувального бака до котла, що працює на біомасі, збільшує його ефективність та знижує витрати пального, роблячи опалення екологічно чистішим.