Котли із сонця

kotol vyrobeny zo slnka

Твердопаливний котел виготовлений за сприяння відновлюваного джерела енергії

Наша компанія ATTACK, s.r.o. вважає охорону навколишнього середовища необхідною для життя. Ми є одним із провідних європейських спеціалізованих виробників котлів на біомасі. З моменту свого заснування в 1995 році компанія поступово впроваджувала на своєму виробничому підприємстві сучасні виробничі технології, які включають роботизоване зварювання, лазерне різання, згинання і волочіння або порошкове забарвлення. Усі ці технології використовують енергію сонця.

Фотогальваніка забезпечує виробничі технології

Котел виготовлений за допомогою сонця? Те, про що ви, напевно, не чули, наша компанія встановила фотоелектричну електростанцію на дахах своїх виробничих цехів. Ці фотоелектричні панелі із встановленою потужністю 200 кВт забезпечують достаток електроенергії для живлення технологій виробництва казанів. В даний час відновлюваними джерелами енергії вважаються не тільки сонце, а й біомаса. Однак, що ще цікавіше та унікальніше, компанія ATTACK, s.r.o. використовує одне відновлюване джерело енергії, сонце, для виробництва – котлів на біомасу – в яких використовується інше відновлюване джерело енергії, деревина або гранули. Наведене вище технологічне рішення загалом як ставить компанію попереду багатьох конкурентів, а й яскраво підкреслює її позицію у питаннях сталого розвитку. Таким чином, котел, зроблений за допомогою сонця, є ще одним покращенням у сфері захисту навколишнього середовища.

Акцент на власне споживання та енергетичну безпеку

Компанія АТТАСК, s.r.o. з кінця 2012 року експлуатує фотоелектричну електростанцію. Вона використала не лише дозволену законодавством закупівельну ціну на електроенергію із сонця, а й пропонований зелений бонус. Іншими словами, або подача такої енергії до розподільчої мережі, або використання такої енергії у власних виробничих процесах економічно вигідні для підприємства. Початкова ідея самої установки полягала в тому, щоб використовувати більшу частину енергії сонця для власного споживання, а надлишки подавати в мережу, наприклад, у вихідні.

Твердопаливні котли

kotol zo slnka
panely_strecha_attack
fovoltaicke_panely_attack1
fotovoltaika_budova_attack
kotly_zo_slnka_zvar_attack

Вважаємо, що допомогли Вам зорієнтуватися у цьому питанні. Ми готуємо вам чергову статтю в області опалення та вибору правильного котла та його аксесуарів.Не пропустіть ще одну статтю, підпишіться на розсилку.