Ocenenia_kotlov_attack

Результати нашої роботи – це нагороди

Компанія ATTACK, s.r.o. завоював низку нагород від почесних грамот до золотих медалей на вітчизняних та зарубіжних виставках. Ми регулярно беремо участь у виставках, де нагороди оцінює комісія з професійних кіл, що складається з багатьох членів. Ці нагороди стосуються нашої продукції, а також розвитку регіону, в якому працює компанія. Маємо кілька сертифікатів.

Нагороди котлів

Котли для газифікації деревини та конденсаційні котли ATTACK удостоєні кількома престижними нагородами. Ми задоволені цими заслугами та нагородами за продукцію, яка здебільшого присуджена співробітникам нашої компанії. Котли для газифікації деревини або газовий котел має позачасовий дизайн, і вони з кожним роком стає технічно досконалішим через нинішню енергетичну ситуацію з урахуванням навколишнього середовища. За це ми вдячні нашому виробничому процесу.

Зі спогадів про оцінку котлів

Як одна з новинок був нагороджений котел для газифікації деревини ATTACK DPX LAMBDA і він отримав нагороду на виставці MCE в Мілані 2010 за новаторство та ефективність. Котел ATTACK SLX LAMBDA отримав нагороду за інновації, ефективність та екологію на виставці MCE у Мілані 2016.
У 2010, 2011, 2012 роках котел для газифікації деревини ATTACK DPX LAMBDA був відзначений, у тому числі, нагородами на найважливіших словацьких та чеських виставках (AQUA-THERM Nitra, SHK Brno та AQUA-THERM Prague).
Котел на деревні пелети ATTACK PELLET 30 AUTOMATIC PLUS отримав 3 золоті медалі та нагороду за високу варіативність та ефективне рішення для темперування у разі відмови основного палива на міжнародній виставці CONECO-RACIOENERGIA-CLIMATHERM 2008 та 2009 у Bratislave. та Золоту медаль AQUATHERM Nitra 2009.
Комбінований котел ATTACK WOOD & PELLET отримав GRAND-PRIX від експертного журі 5-ї виставки тепла та альтернативних джерел енергії FOR THERM 2014.
На виставках AQUATHERM Nitra та CONECO:-RACIOENERGIA у Bratislava газові котли завоювали почесні грамоти та кілька золотих медалей.

З технічного погляду наші котли, що працюють на біомасі, мають високий ККД (до 92%), низьку температуру димових газів та ефективніший процес згоряння. Відповідно до чинного європейського стандарту EN303-5, який класифікує твердопаливні котли за ефективністю та рівнем викидів в окремі класи, котел ATTACK DPX (версія LAMBDA) досягає в кращому класі за цим стандартом більш ніж у 25 разів нижчої концентрації шкідливих речовин CO у димових газах. допустима межа.

Галерея нагород котлів

Виставки, розробки та інновації

Компанія ATTACK, s.r.o регулярно бере участь у виставках по всьому світу. Наприклад, MCE Milano, AQUATHERM Nitra, ISH Frankfurt am Maim та ін., де вона представляє інновації у свою продукцію. Нагороди за котли для різних видів палива та властивостей на багатьох виставках отримують нагороди чи почесні грамоти. Наші інновації стосуються не лише розвитку теплотехніки, а й розвитку регіону, де працює компанія.

Галерея виставок та нагород

Сертифікати

Продукція ATTACK, s. досягають значення найкращих європейських продуктів. У нас є сертифікат якості ISO 9001 на виробництво котлів і вся наша продукція схвалена та протестована сертифікатами CE, ГОСТ та EAC.

Чинний сертифікат якості ISO 9001

(Сертификат) можно скачать в формате PDF. (792KB)