Чому вибирати котел ATTACK?

Наша компанія прагне створювати найкращі продукти та забезпечувати найкращу підтримку клієнтів. Маючи багаторічний досвід у виробництві опалювальної техніки, ми знаємо, що кожен задоволений напильник нашої продукції якому ми даємо тепло в будинок, став для нас рушійною силою в продовженні розробки та дослідження наших продуктів. Ми хочемо надати людям якісну, максимальну комфортність та найголовніше, оперативну технічну підтримку.

Сім причин вибрати наш продукт

Preco-vybrat-kotol-attack

Виробництво опалювальної техніки та Якість

Якість нашої продукції гарантується використанням якісних матеріалів, новітніх технологій та багаторічного досвіду. Подивіться весь наш виробничий процес

Виробничий процес
Preco-vybrat-kotol-attack

Турбота про покупця

Підтримка наших покупців – головний пріоритет нашої компанії. Це одна з причин, чому ви вибираєте казан ATTACK. Наша компанія покриває всю територію Словаччини. У разі поломки може допомогти до 705 сервісних організацій в яких працюють професійно навчені техніки.

Сервісна мережа
Preco-vybrat-kotol-attack

Багаторічний досвід

Виробництво теплової техніки, яким ми займаємося з 1995 року, ми розпочали виробництвом стаціонарних котлів та поступово розширили виробництво до твердопаливних котлів, конденсаційних котлів, електричних котлів та резервуарів для ГВП.

Профіль компанії
Preco-vybrat-kotol-attack

Коректні відносини

Прагнучи підтримувати найкращі відносини з нашими клієнтами, ми будуємо відносини з нашими діловими партнерами, які ми маємо більш ніж у 51 країні по всьому світу.

Список продавців
ocenenia-preco-vybrat_attack

Нагороди та серткифікати

Ми беремо участь у всіх виставках, присвячених виробництву теплової техніки та маємо важливі сертифікати, такі як напр. сертифікат якості ISO 9001. Наша продукція відзначена багатьма нагородами.

Нагороди котлів

Виробництво опалювальної техніки та навколишнє середовище

Частиною виробництва опалювальної техніки є також захист навколишнього середовища, про який ми повністю обізнані та робимо все можливе, щоб з року в рік наші продукти були не лише зручнішими, а й приносили інновації в галузі екології та захисту навколишнього середовища.

Захист навколишнього середовища