Prislusenstvo pre kotol

Приладдя для казана

У вас недостатня тяга відведення димових газів із димової труби? Бажаєте підвищити ККД котла? Приладдя котла може допомогти котлу знизити витрати пального, продовжити термін служби котла, зробити його більш екологічно чистим або підвищити комфорт опалення. При покупці акумуляційної ємності та змішувального пристрою OVENTROP надається підвищена гарантія.

Приладдя до казана

Купівлею приладдя ви істотно допоможете своєму котлу. Підвищена ефективність, знижена витрата палива, зменшується кількість смол і кислот, збільшується термін служби – все це може бути досягнуто за допомогою додаткових речей.

kotly attack

Аккумулационная ёъмкость – для зберігання опалювальної води може зберігати велику кількість опалювальної води. У нас є 4 різних типів ємностей для зберігання з можливістю підключення до котла, сонячної панелі або теплового насосу. Перевагою акумуляційної ємності є накопичення надлишкової енергії від нагрівального елемента і подальше використання при необхідності. Об’єм бака від 204 до 4940 літрів. Котлу може підвищити ефективність, знизити споживання палива і таким чином зробити опалення екологічно чистішим. Накопичувальний бак продовжує термін служби котла.

akumulacna nadrz

Бункер для пелет зі спіральним живильником – – підходить для комбінованих та пелетних котлів для зберігання палива. Об’єм бункера до 500 л. Спіральний живильник пелет необхідно купувати разом із пелетним або комбінованим котлом для забезпечення належної сумісності з нашим обладнанням.

Prislusenstvo pre kotly zasobnik peliet

Змішувальне обладнання OVENTROP – просте в конструкції, але важливіше для вашого котла. Обладнання служить для профілактики пошкодження корпусу котла. Термостат підтримує температуру зворотної опалювальної води вище 65°C, тому не виникає низькотемпературна корозія, що ушкоджує корпус котла.

Prislusenstvo pre kotly oventrop

Додаткова витяжка димових газів PV150– Якщо у вас є проблема з недостатнім відведенням димових газів у димову трубу, додаткова витяжка димових газів є правильним вирішенням проблеми. Пристрій також продовжить термін служби котла, тому що він працюватиме з правильною потужністю. Ви помітите ефект додаткового відведення димових газів, коли відкриєте завантажувальні дверцята і тоді тяга димоходу зменшується і дим не йде в котельню.

Prislusenstvo pre kotly odtahspalin

Пеллетний пальник та комплект для переобладнання– Бажаєте поміняти котел з газифікацією деревини на комбінований? Пальник з комплектом для переобладнання дає можливість топити дровами та пелетами. Моделі DPX та SLX можуть бути перетворені. У комплект для переобладнання входять дверцята пальника та набір пантографа, який утримує автоматичний пальник ATTACK PELLET BURNER Automatic.

Prislusenstvo pre kotly prestavbova sada

Підлоговий резервуар ГВП з непрямим підігрівом– Підлоговий резервуар ГВП з непрямим підігрівом – це приладдя для газових котлів для забезпечення ГВП. Ви можете підключити його до стаціонарного або настінного котла з іншим джерелом енергії. Резервуари мають об’єм від 40 до 275 літрів.

Stacionarne nepriamo