Profil_spolocnosti_attack

Звернення генерального директора

Шановний клієнт,

Продукт ATTACK виробляється з використанням найсучасніших виробничих технологій, що є у нашому розпорядженні. Як найважливіший словацький виробник опалювальної техніки з чисто словацьким капіталом та одним власником, ми повністю усвідомлюємо, що кожен виробничий процес відбивається на термін служби цього продукту і, звичайно ж, на вашому задоволенні. Ось чому ми використовуємо тільки найкраще, від спеціальної котельної сталі через точне різання матеріалу лазером до найголовнішого – водонепроникних зварних швів, які ми виконуємо виключно за допомогою роботів на сучасних пристосуваннях, що виключає людський фактор. Вся продукція ATTACK – це якісна продукція преміум-класу, створена з використанням найновіших технологій на основі останніх досліджень. Продукція має сертифікати якості відомих випробувальних лабораторій та відповідає умовам надання державних субсидій. Я впевнений, що ви залишитеся задоволені нашим продуктом і він прослужить вам довгі роки.

Rudolf Bakala, генеральний директор ATTACK, s.r.o

Історія ATTACK, s.r.o.

Виробничий майданчик компанії розташований у північній частині центральної Словаччини, приблизно за 20 км від міста Жиліна. Наша компанія, що займається виробництвом теплової техніки, розпочала виробництво у 1995 році стаціонарних котлів та поступово розширила своє виробництво до сьогоднішнього рівня, де виробляє широкий асортимент настінних конденсаційних котлів, стаціонарних котлів, твердопаливних котлів та резервуари для зберігання ГВП. Компанія є однією із середніх компаній, що займають приблизно 5 000 м2 забудованої площі та приблизно 1 000 м2 відкритої площі. Виробництво котлів відбувається у власних виробничих цехах та має власну розробку, будівництво, продаж та експорт на зарубіжні ринки.

лет традиции ATTACK
филиала в Словакии attack
сотрудников

Профіль та бачення компанії

„Основна мета та філософія компанії – розробляти продукти вищої якості, функціональністю та дизайном, які забезпечують найвищу ефективність згоряння щодо навколишнього середовища при збереженні прийнятної ціни“

Компанія ATTACK та портфель продуктів

Наші сервісні партнери проходять навчання у власному навчальному центрі, який має продукти, задіяні в реальній експлуатації. Наші партнери проходять навчання у два етапи, теоретичний та практичний, де вони мають можливість застосувати теоретичну частину на практиці та випробувати все на продуктах.

Котли твердопаливні

Модельний ряд 6000
ATTACK DPX
Модельний ряд 5000
ATTACK DP

Модельний ряд 7000
ATTACK SLX COMBI PELLET
Модельный ряд 6000
ATTACK DPX COMBI PELLET

Газові котли

Електричні котли

Резервуари для зберігання

Аксесуари та аксесуари

Профіль компанії – Експорт та сервіс

ATTACK експортує свою продукцію до більш ніж 51 країни світу. В даний час ми експортуємо нашу продукцію до всіх країн ЄС, Росії, США, Канади і Нової Зеландії. Найбільший інтерес за кордоном викликають сучасні деревно-газові, пелетні та комбіновані котли, які зараз мають великий попит у Європі та на американському континенті, а також стаціонарні газові котли, які надійно представляють нас у далекому Сибіру.

Особливий підхід до кожного клієнта, дружні переговори та надійність швидко переростають у взаємну довіру, що забезпечує постійне зростання кількості клієнтів в інших країнах.

Профиль компании ATTACK

Наші сервісні партнери проходять навчання у власному навчальному центрі, який має продукти, задіяні в реальній експлуатації. Наші партнери проходять навчання у два етапи, теоретичний та практичний, де вони мають можливість застосувати теоретичну частину на практиці та випробувати все на продуктах.

Профіль компанії – Дослідження та розробки

Компанія ATTACK, s.r.o. має власний центр досліджень та розробок, де фахівці з розвитку та технічний персонал щорічно вводять нововведення та готують нове теплотехнічне обладнання. При розробці упор зроблений на простоту експлуатації обладнання, сучасний дизайн, екологічність та мінімальні габарити. Всі продукти спроектовані та розроблені відповідно до застосовних стандартів, специфікацій, законів та постанов. При виборі компонентів для продукції ATTACK ® використовуються найсуворіші критерії, і можуть використовуватися лише надійні та перевірені часом компоненти та матеріали від відомих постачальників.
Під час розробки ATTACK, s.r.o. не співпрацює з іншими виробниками, але завжди намагається бути на крок попереду конкурентів.

Компанія АТТАСК – Сертифікати та нагороди

Компанія ATTACK, s.r.o. має сертифікат якості ISO 9001:

  • для проектування та розробки котлів
  • для виробництва котлів
  • обслуговування обладнання та котлів

Ми приділяємо велику увагу якості нашої продукції. Ми є власниками сертифіката управління якістю ISO 9001 з 2003 року. Цей сертифікат якості міжнародної директиви засвідчує діяльність у галузі досліджень та розробок, виробництва, проектування та експлуатації газового обладнання. Сертифікат схвалення було схвалено та видано престижною лондонською аудиторською фірмою Lloyd’s Register Quality Assurance.

Складність вимог, що висуваються до компанії, також підтверджується необхідністю захищати сертифікат LRQA сертифікаційної компанії кожні 3 роки.

Ця система менеджменту якості свідчить про прогресивність та позитивний підхід ATTACK, s.r.o. замовнику, якому він тим самим доводить свою якість суто словацької традиційної компанії. Система управління також підкреслює стратегію компанії, яка веде до її дотримання, подальшого розвитку та вдосконалення.
Вся продукція ATTACK® – це якісна продукція преміум-класу, яка виготовлена з використанням новітніх технологій на основі останніх досліджень. Продукція має сертифікати CE, TÜV, ГОСТ від відомих випробувальних лабораторій світу.
Ми регулярно беремо участь у вітчизняних та зарубіжних виставках теплотехніки, де компанія відзначена низкою нагород від почесних знаків до золотих медалей.
Узнать больше об отоплении
Посмотреть продукты