Dom-pre-kotol-na-tuhe-palivo

Рішення для вашого будинку

Вам потрібен казан для вашого будинку, але ви все ще не знаєте, який? Ми допоможемо вам підібрати потрібний. Пропонуємо рішення для опалення будинків, котеджів, житлових та нежитлових приміщень, а також невеликих підприємств чи промислових будівель. Ми маємо власний дослідницький центр, в якому ми щорічно впроваджуємо інновації в галузі опалення. Наші котли здобули безліч нагород на різних міжнародних виставках.

Газовий котел

Газовые котлы предлагают вам высокий комфорт использования, все они достигают энергетического класса А с высоким КПД. Вы можете управлять газовым котлом через комнатный термостат из любой комнаты в вашем доме.

Kotol-na-plyn-stacionarny

Стаціонарний котел – популярні стаціонарні котли, з яких ми розпочали виробництво, як і раніше, дуже популярні. Цей газовий котел має на вибір 6 модифікацій, які пропонують різні налаштування нагріву.

Kotol-na-plyn-stacionarny

Твердопаливний котел

У вас немає доступу до газу і чи є місце для зберігання дров? Вам може підійти твердопаливний котел з високим ККД, комфортом використання та низькими експлуатаційними витратами. Твердопаливні казани поділяються на кілька інших категорій. Дров’яний котел, пелетний котел та комбінований котел. Кожна з наших модельних ліній має певні параметри та пропонує широкий вибір.

kotlynatuhepalivo

Дров’яний казан – Використовується виключно для опалення дровами. Наші моделі мають дуже велику завантажувальну камеру та тривалий час горіння від 8 до 12 годин. Дров’яні котли мають вибір із двох електронних пристроїв, що управляють котлом. Пам’ятайте, що при якісному сушінні деревини можна подбати про тривалий термін служби котла.

Пелетний котел – цей тип котла використовує як паливо тільки пелети з деревини. Він повністю автоматичний та оснащений бункером для пелет, живильником для пелет та автоматичним пальником, який подає та спалює паливо, а також автоматично його очищає. Комфортність пелетного казана знаходиться на високому рівні.

Kotol-na-tuhe-palivo-peletovy

Комбінований котел – Комбінований котел забезпечує високий комфорт та гнучкість. У ньому можна спалювати не лише дрова, а й пелети. Просто замініть заглушку, щоб змінити метод горіння. Якщо у вас є можливість і умови для дров, але ви хочете час від часу балуватися підвищеним комфортом пелетного котла, можливо, це потрібний котел для вас.

Vykurovanie-kombinovany-kotol-attack

Електричний казан

Електричний котел відноситься до розрядів максимально екологічного та комфортного опалення вашого будинку. З електричним котлом можна досягти мінімальних витрат. Цьому джерелу опалення не потрібен димар, що для багатьох може бути великою перевагою.

kotol-na-elektirnu-attack-electric

Електричний котел – Невеликі габарити котла, безшумна робота, а також якісний вибір матеріалів переконають вас у правильності вибору. Електричний котел також є відповідним варіантом у поєднанні електричного котла із сонячною системою, який може забезпечити до 70% ГВП для домашнього господарства протягом року.

Kotol-na-elektrinu-electric-attack

Приладдя для казана

Приладдя до котла дозволяє значно підвищувати та покращити роботу котла. Це може підвищити його ефективність, знизити витрати і зробити процес спалювання екологічно чистішим.

Prislusenstvo pre kotol