Котли на біомасі майбутнього

Котлы на биомассе

КОТЛИ НА БІОМАСІ KOTLE 2 в 1 готові до майбутнього.

Давайте уявимо котел, який пропонує користувачам відмінну сукупну вартість володіння та інновації. Абсолютно новий модельний ряд SLXCP, де CP означає комбіпеллет, заснований на оригінальному дизайні котлів SLX, його попередника, який вже добре прийнятий і успішно пропонується на міжнародному ринку.

Новий комбінований котел на біомасі

ATTACK SLX COMBI PELLET (SLXCP) відповідає найвищим стандартам, що висуваються до сучасного теплового обладнання, що використовує деревину як стійке відновлюване джерело тепла.
Котел АТТАСК SLXCP надає багато з найбільш продаваних функцій SLX. Серед них можна виділити надзвичайно великий обсяг завантажувальної камери, що дозволяє спалювати навіть півметрові шматки деревини. Іншою перевагою є багатофункціональна електроніка з дисплеєм, яка дозволяє якнайкраще регулювати ефективність процесу згоряння та керувати циркуляційними насосами центрального опалення або ГВП.

Kotly na biomasu riaditel vyskumu attack

Ing. Martin zifčák
директор з досліджень та розробок компанії

ATTACK каже

На етапі розробки котла ми зосередилися не лише на простоті, а й на максимально можливій ефективності процесу згоряння з мінімальними викидами. Зрештою, це було досягнуто в обох режимах горіння, що призвело до створення зручного для користувача та екологічно чистого продукту.

Kotly na biomasu slx combi pellet s horakom

Экономия затрат и высокий комфорт работы котла

Крім того, казан SLXCP дозволяє використовувати багатопаливне згоряння. За допомогою встановленого на пантографі пальника, який можна легко переміщати і вставляти замість змінної втулки оригінальної у верхніх дверях котла, можна переобладнати газифікаційний котел на дрова на котел для пелет. Котел на пелетах також можна переобладнати на газифікацію дров у зворотному порядку. Очевидно, що це дозволяє вільно вибирати між спалюванням дров або пелет, і для їх перемикання використовується дуже проста система.
Витрати на придбання та експлуатацію також привабливі. Треба брати до уваги, що при покупці одного котла ви отримуєте можливість використання двох різних режимів роботи, які інакше доступні у двох окремих котлах, що пропонуються на ринку. Коли котел знаходиться в режимі спалювання пелет, в ньому використовується повністю автоматичний пальник, що самоочищається, тому вам не доведеться часто приходити для контролю роботи або чищення котла.

Kotly na biomasu riaditel exportu attack

Ing. Ján madliak
директор з експорту

ATTACK каже

„Новий котел ATTACK SLX COMBI PELLET, безумовно, стане надійним первинним джерелом тепла та чудовим доповненням до кількох джерел тепла, таких як теплові насоси, сонячне чи газове опалення.“

ATTACK s.r.o., словацький виробник котлів, вже давно приділяє особливу увагу відновлюваним джерелам енергії та сталому розвитку. Навчальним прикладом є унікальна фотоелектрична котельня, яка надає компанії перевагу перед багатьма конкурентами. Дізнайтесь більше тут: Boilers made of sun – pv Europ

Готуємо для вас чергову статтю у сфері опалення та вибору правильного котла та комплектуючих до нього. Не пропустіть ще одну статтю,передплатити інформаційний бюлетень.